צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מיני סייט


מיני סייט, או בשמו הנפוץ השני, דף נחיתה, הוא דף אינטרנט בודד, שאינו תלוי באתר אינטרנט שלם, והוא מיועד לכך ש"ינחתו" עליו, כלומר יגיעו אליו על ידי הקלקה על פרסומת כלשהי, או על ידי הופעה שלו בזמן כניסה לאתרים מסוימים.

המטרות של מיני סייט

המטרה שלשמה מקימים מיני סייט היא לרוב שיווקית. מיני סייט הוא אתר ממוקד וברור, והוא כתוב בצורה שיווקית ומזמינה. החלק החשוב ביותר במיני סייט הוא התיבה של השארת פרטים, הרשמה או קנייה. מיני סייט בעצם משכנע את הגולש שהגיע אליו להשאיר בו את פרטיו, ומכאן והלאה עבודת השיווק של המוצר או השירות אותו מציג דף הנחיתה הופכת להיות קלה יותר עבור המפרסם, שיכול כעת להציע את שירותיו לגולש בדיוור ישיר.

היתרונות של מיני סייט לעומת אתר שלם

בניית אתרים היא עסק מורכב ויקר, ולא תמיד היא משתלמת. פרסום באמצעות מיני סייט הוא יעיל וממוקד, ולא תמיד שווה להשקיע בנייה של אתר שלם עבור מוצר חד פעמי או עונתי. מיני סייט יעשה את העבודה בצורה קלה יותר, זולה יותר וממוקדת יותר. בנוסף, העובדה שמיני סייט הוא ממוקד מאד, חוסכת ללקוח את הצורך לשוטט באתר על מנת לבחון את היתרונות של המוצר ואת ההתאמה שלו. בדף נחיתה הפעולה היא פשוטה – משאירים פרטים, וזה הכל. מיני סייט יעיל במקרים שבהם חברה גדולה רוצה לצאת בקמפיין ספציפי. במקרה כזה המיני סייט יהיה מעוצב בהשראת הקמפיין, ולא בהשראת אתר החברה, ויציג מידע הרלוונטי לקמפיין עצמו בלבד. לרוב תהיה אפשרות להגיע לאתר הבית של החברה על ידי הקלקה מתוך המיני סייט. מיני סייט ניתן למקם בתוך אתרים רלוונטיים לתחום, ובכך להגדיל את מספר הגולשים שנכנסים אליו.

עיצוב מיני סייט

עיצוב של מיני סייט צריך להיות ברור מאד וממוקד מאד, כזה שיעביר לגולש את המסר הרצוי בתוך שניות בודדות. גם הטקסט בדף הנחיתה צריך להיות קצר ושיווקי, עם מסר ברור, כדי שלא להלאות את הגולש, שעלול לברוח מהאתר בגלל עודף מידע.

מונחים נוספים באות מ

אני מציג לכם את כל המושגים הנוספים באת מ

מדיה חברתית

מדיה חברתית

 

מדיה חברתית
מילות מפתח

מילות מפתח

 

מילות מפתח
מיני סייט

מיני סייט

 

מיני סייט
ממשק משתמש

ממשק משתמש

 

ממשק משתמש
מנוע חיפוש

מנוע חיפוש

 

מנוע חיפוש
מסחר אלקטרוני מונח

מסחר אלקטרוני מונח

 

מסחר אלקטרוני מונח
מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן

 

מערכת ניהול תוכן
מקינטוש

מקינטוש

 

מקינטוש
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000