צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מילות מפתח


מילות מפתח, במשמעות המקורית, הן המילים המרכזיות בקטע כתוב מסוים. אלו הן המילים המבטאות את הנושא העיקרי של הקטע, או מילים המופיעות בו פעמים רבות.

מילות מפתח באינטרנט

מילות מפתח בשימושן באינטרנט, משמשות תחילה כדרך שבה מחפשים מידע באינטרנט. כאשר משתמשים במנוע חיפוש, מקלידים בתוכו מילה אחת או מספר מילים שאותן מעוניינים לחפש. אלו הן, למעשה, מילות מפתח. מנוע החיפוש סורק את הרשת בחיפוש אחר מילות מפתח אלה, ומציג לגולש רשימת אתרים רלוונטיים למילות המפתח.

קידום אתרים באמצעות מילות מפתח

קידום אתרים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך בניית אתרים. קידום אתרים גורם לאתר להופיע במקום טוב ברשימת תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, כלומר באחד מן המקומות הראשונים ברשימה. באמצעות קידום אתרים מגדיל בעל האתר את הסיכוי לכך שאדם המחפש את התחום שבו עוסק האתר שלו, אכן ייכנס לאתר ויעשה בו שימוש. קידום אתרים נעשה, בעצם, באמצעות קידום מילות מפתח. בעל האתר מאתר אילו מילות מפתח שייכות ומתאימות לאתר שלו. את המילים האלה משלבים פעמים רבות בדף הבית של האתר או בדפים אחרים באתר, על מנת שמנועי החיפוש יזהו כי מדובר באתר העוסק בנושא של מילות המפתח, ויקדמו אותו ברשימת תוצאות החיפוש.

זיהוי מילות מפתח

בדרך כלל, מילות מפתח של אתר יהיו המילים המתארות את הנושא שבו הוא עוסק, לדוגמא: "מזגנים", "פתרונות מחשוב", "רואי חשבון" וכן הלאה. אך לעיתים מופיעות מילות מפתח שאי אפשר לזהות ממבט ראשון. כדאי לעקוב אחר מילות המפתח אותן הקישו גולשים שהגיעו לאתר, על מנת לזהות מילות מפתח נוספות שמתאימות לאתר, ולקדם אותן.

בחירת מילות מפתח

מילות מפתח בעלות טווח רחב (לדוגמא: "שיווק") יהיו בעלות תחרות רבה יותר בקידום האתרים, לעומת מילות מפתח ממוקדות ("שיווק באינטרנט בישראל"). כמו כן, ישנן מילות מפתח נפוצות יותר וישנן נפוצות פחות. כאשר בוחרים מילות מפתח יש לשים לב להטיות שונות שבהן ניתן לבטא את הכוונה, לדוגמא: מילות המפתח "רואי חשבון" יכולות להופיע גם כ"ראיית חשבון", "ראיית חשבונות" ועוד. כדאי לקדם את כל סוגי ההטיות.

מונחים נוספים באות מ

אני מציג לכם את כל המושגים הנוספים באת מ

מדיה חברתית

מדיה חברתית

 

מדיה חברתית
מילות מפתח

מילות מפתח

 

מילות מפתח
מיני סייט

מיני סייט

 

מיני סייט
ממשק משתמש

ממשק משתמש

 

ממשק משתמש
מנוע חיפוש

מנוע חיפוש

 

מנוע חיפוש
מסחר אלקטרוני מונח

מסחר אלקטרוני מונח

 

מסחר אלקטרוני מונח
מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול תוכן

 

מערכת ניהול תוכן
מקינטוש

מקינטוש

 

מקינטוש
Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000