צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

מילון מונחים

בניית אתרים » מאמרים  » מילון מונחים

אספנו עבורכם רשימה של מילון מונחים בכל מה שקשור בתחום של  בניית אתרים באופן כללי  ובכלל מכל המדיה האינטרנטית.מילון מונחים מכיל בתוכו את תחום  את תחום חנות וירטואלית אחסון אתרים ועיצוב אתרים. מדי חודש אנחנו נוסיף למילון מונחים ביטויים חדשים שאנחנו מוצאים לנכון שהם קשורים לתחום האינטרנט.

כיצד בנויי מילון מונחים

באופן כללי אפשר להגיד שמילון מונחים בנושא בניית אתרים באינטרנט מחולק לשתי קטגוריות עיקריות..הקטגוריה הראשונה היא מילון מונחים בעיברית והיא כוללת את כל הביטוים בעיברית שאנחנו נתקלים בהם כל יום והקטגוריה השנייה היא מילון מונחים באנגלית והיא קטגוריה קצת יותר משמעותית בתחום שלנו מכוון שאנחנו עוסקים בתוכנה וכל החומר שלנו נמפורסם בדרך כלל באנגלית.

מילון מונחים בעיברית

מילון מונחים בעיברית כולל את כל המונחים בעיברית הקשורים לאינטרנט החל מהמונחים הבסיסים ביותר שאתם צריכם עלמנת להבין וכלה בדברים מורכבים יותר שמתאימים לאנשים שירצו לעסוק בתחום הזה בצורה מקצועית יותר.

מילון מונחים באנגלית

כאשר מתעסקים בתחום האינטרנט שהוא תחום בין לאומי אי אפשר שלא לדעת מונחים באנגלית המילון מונחים שיצרנו עבורכם באנגלית מכיל את כל המונחים באנגלית הקשורים לאינטרנט החל מהמונחים הבסיסים ביותר שאתם צריכם עלמנת להבין וכלה בדברים מורכבים יותר שמתאימים לאנשים שירצו לעסוק בתחום הזה בצורה מקצועית יותר.


מילון מונחים באנגלית

מילון מונחים באנגלית

 

מילון מונחים באנגלית
מילון מונחים בעיברית

מילון מונחים בעיברית

 

מילון מונחים בעיברית

 
רח' תובל 13, מתחם הבורסה ברמת גן. טלפון:03-9511338 פקס:03-5754420  דוא"ל: dror@amsale.co.il
© כל הזכויות שמורות, 1999-2012, אמסל בעמ.
אין לעשות שימוש בחומר המופיע באתר  ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.
ניתן לעקוב אחרי דרור שתיוי בגוגל + ולראות פרסומים נוספים