צור קשר

cbh, t,rho
בניית אתרים לקוחות בנית אתרים לקוחות נבחרים לקוחות בניית אתרים

אדוורדס


גוגל אדוורדס היא מערכת של גוגל המאפשרת לבעלי אתרים קידום של האתר שלהם במנועי החיפוש של גוגל בתמורה לתשלום הנגבה פר הקלקה. משמעות המילה אדוורדס (AdWords) היא "מודעת מילים", כיוון שרוב המודעות המפורסמות על ידי גוגל הן מודעות המורכבות ממילים בלבד. השימוש בגוגל אדוורדס, מבטיח לבעל האתר שהאתר שלו יופיע בעמוד או בעמודים הראשונים של החיפוש בגוגל.

למה להשתמש בגוגל אדוורדס?

במהלך בניית אתרים נקבעות מילות מפתח של האתרים. לכל אתר נקבעות מילות מפתח על פי הנושא שבו עוסק האתר. מילים אלה יובילו את הגולש לאתר כאשר הוא מחפש אותן בגוגל. אלא שהמיקום שבו יופיע האתר בדפי החיפוש בגוגל עשוי להיות רחוק. רוב האנשים מסתפקים במודעות שבעמוד הראשון של החיפוש, ואינם ממשיכים לחפש בעמודים הבאים. השימוש בגוגל אדוורדס מבטיח שהאתר יופיע בעמוד הראשון של החיפוש.

איך זה פועל?

הרישום לגוגל אדוורדס כרוך בתשלום ראשוני של כ-25 ש"ח. לאחר מכן אין תשלום קבוע נוסף. התשלום לגוגל נקבע אך ורק על פי כמות ההקלקות על המודעה. המודעה שמנסח בעל האתר מופיעה בעמוד החיפוש של גוגל מעל המודעות הרגילות או בצידן, תחת הכותרת "קישורים ממומנים". התשלום פר הקלקה נקבע על פי איכות המודעה. גוגל קובעת את איכות המודעה על פי פרמטרים שלא נחשפו לציבור, כאשר המדד המרכזי הוא הצפי – מהו אחוז ההקלקות הצפוי למודעה. ככל שהמודעה איכותית יותר, התשלום שגוגל גובה נמוך יותר. בעל האתר קובע מהו הסכום המרבי שהוא מוכן לשלם עבור כל הקלקה, ומהו הסכום המרבי שהוא מוכן לשלם ביום. כאשר מספר ההקלקות על המודעה מגיע לסכום המרבי של אותו יום, המודעה יורדת ואינה מופיעה עוד באותו היום.

החסרונות של גוגל אדוורדס

ראשית, אחוז ההקלקות על קישורים ממומנים נמוך יותר מאחוז ההקלקות על קישורים רגילים. שנית, לא תמיד משתלם לבעל האתר לשלם על מודעות אדוורדס. לעיתים כדאי יותר להשקיע בקידום אתרים, כך שגוגל יקדם את האתר לעמוד הראשון באופן אוטומטי, ללא תשלום. לאתר שממילא מופיע בשורות הראשונות, מיותר לשלם עבור קישור ממומן, מה גם שהתשלום על גוגל אדוורדס עשוי להגיע לסכומים גבוהים.

מאמרים נוספים באות א

אנחנו מציגים בפניכם מאמרים נוספים באות א

אינטרנט

אינטרנט

 

אינטרנט
אדוורדס

אדוורדס

 

אדוורדס
אופטימיזציה

אופטימיזציה

 

אופטימיזציה
אדסנס

אדסנס

 

אדסנס
אופרה

אופרה

 

אופרה
אחסון אתרים

אחסון אתרים

 

אחסון אתרים
אינדוקס

אינדוקס

 

אינדוקס
אינדקס

אינדקס

 

אינדקס
אינטראקטיב

אינטראקטיב

 

אינטראקטיב
אלגוריתם

אלגוריתם

 

אלגוריתם
אלקסה

אלקסה

 

אלקסה
אקספלורר

אקספלורר

 

אקספלורר
ארגז חול

ארגז חול

 

ארגז חול

תגובות

אלה כל התגובות שהיו לנו בנושא הזה

 • הסבר על גוגל אדוורדס
  AdWords - פרסום קונטקסטואלי מגוגל, מיועד למפרסמים. מספקים ממשק ידידותי למשתמש וסט של כלים ליצירת פרסומות אפקטיביות. AdWords - פרויקט הדגל של גוגל הפרסום ומקור ההכנסה העיקרי של החברה.
  עם AdWords, מפרסמים יכולים לבחור למקם את המודעה, לקבוע תקציב סביר, להעריך את הביצועים שלך. פרסומות שמוצגות באתר האינטרנט של Google ובאתרי השותפים שלה, משתתפי AdSense, וכלל משתמשי אינטרנט ריבית בעת הצגת פרסומות. אם המחיר לקליק, המפרסם משלם רק כאשר מישהו לוחץ על המודעה .
  תוכן  של ההסבר:
  1 מיקוד
  2 דוחות
   
  מיקוד
   
  AdWords מאפשר מיקוד שפת הודעה שנוצרת בקהל יעד ספציפית. מודעות שיוצגו באזור מסוים והעדפות שפה. אתה יכול גם לבצע חיפוש מיקוד של משתמשים באינטרנט [3].
  דיווח
   
  סטטיסטיקת חשבונות Google AdWords דיווחו על הרמות של מסעות פרסום, קבוצות מודעות, מילות מפתח או באתר. זה כולל:
  קליקים (לחיצות),
  נוף (הופעות),
  CTR (CTR),
  עלות ממוצעת לקליק או לאלף הופעות (העלות הממוצע לקליק או לאלף הופעות),
  ערך (עלות),
  מיקום ממוצע (מיקום ממוצע),
  שיעור המרה (יחס המרה), ו
  קורלציה בין העלות והמעבר (עלות להמרה).
  מפרסם יכול ליצור דוחות מעניינים עצמו לסטטיסטיקה מרמת החברה לרמה של האתר. אתה יכול גם להשתמש בשירות Google Analytics, אשר מנתח אילו דפים בקרו מו"ל מקוון קוראים.
  לכן, ב-Google AdWords מספק את כל כלים הדרושים ונתוני צורות כדי לפקח ולשנות את מהלך חברת פרסום כדי לשפר את היעילות שלה. של החברה. 

Mail@Example.com  |    555-555-555    |   רחוב . 123  ישראל 000000